1 / 12
Racno Pleteni Kapi Eleci Fustani Za Vasite Najmili
По Договор
20.12.2022 16:22

Велес / Велес

Golem izbor na maski i zenski detski Kapi, Eleci i kalci
Pleteni se so visokokvalitetna vunica
Cena na kapite 350-500 denara
Cena na elecite 600-800 denara
Cena na kalcite 250 denara
Pleteme i po poracka
Info samo na 070 456 875 Slavica

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070711332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам