1 / 8
Prodavam Patiki Puma original
1.000 МКД
13.02.2022 13:39

Бутел / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Сина

Patikite se od Avstrija kupeni i dva pati na fizicko noseni, linkot so cenata se gleda kolku se, na slikite isto se gleda deka se kako novi

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Мирко
Потврден огласувач
00491639241788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам