1 / 2
Propolis tinktura
50 МКД
31.03.2022 22:39

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 30% tinktura od propolis vo sisenca od 10ml so kapalki.Moze da se stava vo topol napitok po nekolku kapki, pomaga protiv vnatresni bakterii, slabokrvnost, nastinki, zabobolka, stomacna bolka i mn drugo.Moze da se dava vo pomali dozi i na deca nad 6god.Cenata e 50den za sisence 10ml.Prakam po kargo.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
072230191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам