1 / 3
Pumpa pumpi пумпа пумпи
1 €
08.08.2022 10:49

Прилеп / Прилеп

Голема запчеста пумпа за густи течности воопшто не употребена
90мм отвор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам