Prodavam gobleni
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 12:17

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

-brvnara pokraj reka(vodenica)
vnatr.dimenz, 53,5x39...so ramka 73x59------1.300 evra
-pastirska idila
vnatr.dimenz.43x30...so ramka 59x46------1.000 evra
-dvorski paz so gitara
vnatr.dimenz.33,5x26...so ramka 50x43-----800 evra
-dama so ovoshje
dimenz. isto kako dvorski paz so gitara----800 evra
- zima(elipsa forma)
vnatr.dimenz.35x25..so ramka46x36----400 evra
-esen(elipsa forma)
isto kako "zima" ---------400 evra
Sliki na viber

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

bozho
Потврден огласувач
070 550 538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам