1 / 12
Ocila za zastita od UV zraci telefon kompjuter televizor
400 МКД
08.05.2022 19:50

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ocila за zastita od UV zraci od elektronski uredi
075 248 405
075 248 405
075 248 405
Ocilata se UNISEX
So sekoj par ocila sleduva zastitna futrola/kutija
CENA 400 DEN.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Lampa
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам