1 / 2
kopcinja dizajnerski копчиња
150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 13:47

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Дизајнерски копчиња околу 2000 броја со различна големина и дезен соодветни за различни конфекциски продукти. Имаат квалитетна финална обработка, не се лити. Се продаваат топтан.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078270793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам