1 / 6
ЛЕД ОГЛЕДАЛА НА ДОПИР ПО НАРАЧКА
2.800 МКД
10.09.2022 15:28

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Голем избор на лед огледала различни димензии и форми изработени со најнова технологија со вграден тач сензор за команда на палење и гасење по најповолни цени на мало и на големо.За се што ве интересира слободно побарајтене на.070716179

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Огледало

Се продава од:

SERVIS I PRODAZBA
Потврден огласувач
070716179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам