1 / 6
resetki za 32 masina za meso
2.500 МКД
25.11.2022 13:08

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

resetki za 32 masini za melenje meso.hardox materijal.ima od site vresti i toa f-4mm , f-10mm , f-20mm , f-16mm i bubrezinja. debelina na resetka 18mm garancija 10 godini.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

igor
kuzman josifoski 181
Потврден огласувач
075845226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам