1 / 5
ПРОДАВАМ HAF-XM with transparent side window
7.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
27.08.2022 10:36

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Кукиштето е без ниту една гребка , одржувано со мерак , се работи за редок модел премногу квалитетен со транспарентен side window и одличен cable menagment

Напред има една 200мм ска , горе има 2 / 200мм , како со кажав 2 та се нови едниот си е од кукиштето , назад има нова 140мм cooler master

СПЕЦИФИКАЦИИ : https://www.coolermaster.com/catalog/legacy-products/accessories/side-panel-haf-xm/

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
076 405 130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам