1 / 6
Nikon d200 d300 d70 d300s
100 €
30.01.2023 15:48

Гостивар / Гостивар

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Se prodava aparati
Nikon d200 so objektiv 18-105 vr stabilizer so polnac i 2 bateri + card 270 euro.Prodadeno
Nikon d200 so objektiv 18-200 vr stabilizer so polnac i 2 bateri + card 350euro.
Nikon d300 so objektiv 18-105 vr stabilizer so polnac i 2 bateri +card 350 euro.
Nikon d300s so objektiv 18-105 vr stabilizer so polnac i 2 bateri + card 380 euro.
Nikon d70s so objektiv 18-70 polnac i bateria + card 170 euro.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Gostivar
gostivar
Потврден огласувач
070890183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам