1 / 1
se izdava magacinski prostor od 120m2 na ul. Disanska
По Договор
14.01.2022 15:13

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

120 m²

se izdava magacinski prostor od 120m2 na ul. Disanska

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Пчелар
Потврден огласувач
070855383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам