1 / 11
SCHWARZMULLER MEGA 2015!
16.000 €
30.06.2022 17:16

Битола / Битола

Mnogu dobra sostojba.
XL certifikat,7 gumi (zaedno so rezervnata na 95%),pancir cerada do -25 stepeni.
Mozi i komplet so vlekacot Scania R420 EEV Mega 2010 vo top sostojba.
Cena za komplet 36.000eur.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

KAWASAKI Z750 ABS LEOVINCE AUSPUH NECARINET

3300 €

VW SHARAN 2.0 TDI 140 HP 7 SEDISTA 2011

10000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам