1 / 11
Vodootporni Deltex Cizmi
1.800 МКД
06.03.2022 19:15

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Црна

Prodavam Deltex Highland Creek novi Cizmi na slikite e vidlivo, Germanska marka od Germanija kupeni. Br 38

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Мирко
Потврден огласувач
00491639241788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам