1 / 2
IPTV - Premium TV Service
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.11.2022 10:48

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нема што да гледате на телевизија ??
Гледајте ги најдобрите светски тв канали, спортски, филмски, музички, детски, и многу други по супер пристапни цени.


Програмите може да се гледат на :
-Smart TV
-Android TV
-Android Box
-Телефон
-Компјутер

Се што треба е да имате стабилен интернет и соодветна апликација за IPTV-Бесплатен тест 24 часа. Побарај и увери се зошто сме најдобри на пазарот (само за сериозно заинтересирани купувачи)


Забелешка:
За викенд и настани тестот е 1h


Информации:

075 740 285 - Viber

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / IPTV

Се продава од:

Premium Systems
Потврден огласувач
38975740285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам