1 / 3
Digitalen termometar/toplomer
700 МКД
Цената е фиксна
21.02.2022 10:54

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Digitalen toplomer nov/nekoristen pogoden za merenje na telesna i predmetna temperatura.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Vedran
Потврден огласувач
071236388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам