1 / 5
Patiki novi
600 МКД
01.02.2022 08:50

Струмица / Струмица

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Црна

Se prodavat patiki novi br 36 se prodavat poradi pogresen broj kontakt tel 075-421-660

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075421660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам