1 / 6
CARDAS HEXLINK GOLDEN 5-C made in USA
80 €
26.06.2022 07:08

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

MOŽNA ZAMENA - legendaren vrven interkonekciski kabel koj e referenca za super kvaliteten zvuk od najdobriot svetski brend CARDAS , original made in USA , novi bez konektori , debelina 1 cm. po mnogu povolna cena
2 X 0,75 m. cena 80 EVRA
2 X 1 m. cena 105 EVRA
2 X 1,25 m. cena 130 EVRA

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

miroslav mavroski
Потврден огласувач
076450036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам