1 / 3
Zvucnici za pc ili telefon
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.10.2022 14:38

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Pase za sve mobil ili loptop ili pc so site dotadoci Moze i zamena
WhatsApp( +4915210920156)

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Bambus
Tetovo
Потврден огласувач
071752332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам