1 / 6
Prodava orginal patiki
3.000 €
07.01.2022 20:10

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

>40

Боја:

Црвена

Prodavam orginal patiki nike, cena po dogovor

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
070269158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам