1 / 12
Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini 'Sasko-Gis'"
По Договор
21.06.2022 15:29

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini
Dvorni Aluminski Ogradi
Bravarska Rabotilnica "Sasko-Gis"
Montaza niz cela Makedonija
078-275-678 ili 070-275-678
www.kovani-ogradi.com

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

SASKO
Потврден огласувач
078275678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам