1 / 11
Обувки за момчина
1 €
Цената не е фиксна
06.03.2022 11:32

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Други

Се продаваат обувки за момчина и тоа
1. Reebook cena 1000 den.
2,Kander cena 1000 den.
3.Adidas patiki cena 800 den.

Моменталните цени во продавница:

https://www.sportvision.mk/obuvki/8480824-kander-arcis-infants

https://megasportonlineshop.com/index.php?route=product/product&path=191&product_id=984&sort=p.price&order=DESC

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070207652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам