1 / 12
Сервис на компјутери Servis na kompjuteri kompjuter
1 МКД
Цената не е фиксна
27.05.2023 09:29

Прилеп / Прилеп

Сервисирање и одржување на комјутери и оперативни системи чистење од вируси прашина подмачкување на кулери инсталација на нови и половни комјутери и нивна надградба

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
075671328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам