1 / 2
Детски чизми бр 28
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2022 21:12

Кисела Вода / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Темно зелена

Продавам машки детски чизми број 28 непропустливи, од фирмата Dunlop. Минимално носени.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

MS
Потврден огласувач
071388718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам