1 / 4
Detska zimska jakna Waikiki montka
800 МКД
12.02.2022 23:31

Автокоманда / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

110

Боја:

Темно сина

Detska jakna za momcinja waikiki odlicno socuvana za vozrast 10-11 god. Dolzina na jakata e 55cm a na rakavite 45cm.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам