1 / 6
Kopacki-Patiki Novi od SWEDEN
2.400 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2022 23:07

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

40

Боја:

Други

Patiki novi doneseni od svedska broj 40.
Moze i po kargo,ama na vasha smetka.
Po normalna cena A i B klasa.
Pishete viber ili javete se.
Cenata e na site razlicna ke se dogovorime.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Mateo
Потврден огласувач
79238340
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам