1 / 2
Sony Playstation PS4 Dualshock Controller Dzojstici
1.100 МКД
29.05.2023 12:34

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Novi Nekoristeni Dualshock controlleri Dzojstici
Zicni/1.100 denari
Bezicni/1.600 denari

Mozi dostava preku Kargo
Plakanje pri podianje na pratkata

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Останато

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
076345949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам