1 / 4
Продавам DVD Player марка ShockWave
800 МКД
01.02.2022 11:26

Прилеп / Прилеп

Продавам DVD Player марка ShockWave со далечинско.
Моб: 071278907 - Борче

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Борче
Sv Naum Ohridski 16A
Потврден огласувач
071278907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам