1 / 4
Саламандер Печка на плин / Salamander Gas Baking Term
20.000 МКД
Со вклучен ДДВ
22.01.2022 14:50

Скопје Центар / Скопје

Практично нова Саламандер печка на плин. Купена во Јуни 2021 и малку користена. Има 3 плински горни греачи и е со поголеми димензии од повеќето печки. Печката фунцкионира перфектно и е идеална за печење на месо, месни производи, сендвичи, за подгревање итн.

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
072211732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам