1 / 1
PRODAZBA Micro Magnetna Bubica Model 2022 (mali baterii)
2.300 МКД
16.06.2022 14:26

Тетово / Тетово

Prodazba na Magnetna Micro Bubica 2022 Model so mali baterii..

Setot sodrzi:
-magneti za vo uvo
-predavatel
-magnet za vadenje

Ednostavna za koristenje so mali baterii ne e kako postarite modeli so golemi kocka 9voltni baterii


Koristi 3 mali baterii AAA (200 denari 3 bateriii)
Cena 2300

www.facebook.com/bubicamk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Bubica
Потврден огласувач
071721313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам