1 / 4
BOSCH PUMPA
350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2023 16:51

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava bosch pumpa nova ne upotrebena za kamioni MAN ili gradezni masini eftino.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Marjan
Потврден огласувач
075274191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам