1 / 2
PRODAZBA BUBICA SKIN BOJA 2022 (koza boja)
3.300 МКД
31.07.2022 08:41

Тетово / Тетово

Novi najkvalitetni ekstra bubici 2022 model so najdobar kvalitet..
Bubicite se meso koza boja i ne moze da se primetat...

Setot sodrzi...
-bubica koza boja
-univerzalen predavatel (pasuva na site telefoni)
-gratis 1 nova bateria

za poveke baterii cena po dogovor !

www.facebook.com/bubicamk

za polesno prebarucanje:
bubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPY , ispit , ispiti , испит , испити , препишување , prepisuvanje , prepishuvanje

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Bubica
Потврден огласувач
071721313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам