1 / 2
Nova baterija za HTC 10
20 €
06.08.2022 20:38

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova baterija za HTC 10, kupena vo stranstvo za 25eur, ja lrodavam za 20 eur. Tel.075/483-107

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

bubo
Потврден огласувач
075483107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам