1 / 7
ALARM WIFI
4.500 МКД
19.05.2023 20:41

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

EXTRA CENA
od 4500

ZASTITE SE NA VREME
WIFI alarm za stan .kuka.dukan. garazi.podrumi
Bezicni wairles senzori bez kabli moznost za dodavanje do 100 senzori dojava do neogranicen broj na telefoni
🔥preku internet
🔥preku sim karticka
🔥samostojna rabota
zastitete se na vreme
dojava na mobilen preku internet bilo kade i vo bilo koe vreme🔊📲📲🔒🔒📯📯🔊🔊
Info i naracka 070 520 570
🔥🔥🔊🔊EXTRA Cena 5000 denari🔊🔊
🔥🔥dodatni senzori
dalecinsko 600 denari
senzor dvizenje 600 denari
pozar 1500 denari
poplava 1000 denati
wifi sirena nadvoresna 3000 denari

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Алармни уреди

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
075302735
070520570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам