1 / 1
Delovi za dell venue 11 pro so i5
877 €
Цената не е фиксна
11.04.2022 10:37

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останато

Големина на екранот:

11" инчи

Displej ispraven
Maticna ispravna
Baterija nemam

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

000
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам