1 / 5
Fiat punto 1.9 jtd na delovi
10 €
13.02.2023 08:35

Струга / Струга

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Fiat punto 1.9 jtd 63kw na delovi
Motor menovac i se okolu motor karoseriski delovi samo zadniot del

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Peugeot 306 1.4 na delovi

10 €

Fiat punto 1.9 jtd na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам