1 / 4
Rotary DJ Mixer Ecler NUO3.0R
550 €
19.05.2022 17:48

Охрид / Охрид

Prodavam unikaten dj mixer Ecler NUO 3.0R. Mikserot e vo super sostojba so garancija.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

HL
Потврден огласувач
075450694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам