1 / 3
Проодувалка за бебе Chicco
1.590 МКД
06.02.2022 08:37

Аеродром / Скопје

Продавам проодувалка за бебе од брендот Chicco.
Може да се користи од 9 месеци.
Има светлечки и музички елементи и играчки за сортирање.
Бебето може да ја турка и да си помага да оди со неа, но и да си игра на предниот дел додека седи.
Тел за контакт.077/888-008

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебешки /Детски Играчки

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
071391320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам