1 / 10
Рачно изработени гоблени
1 €
Цената не е фиксна
06.02.2022 12:28

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Се продаваат рачно изработени вилерови гоблени.
Цените и димензиите се напишани на секоја слика.

За подетални информации контактирајте ме на 076601812 или на вибер на истиот број.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
076601812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам