1 / 5
Се продава пилот одело
5.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.02.2022 09:54

Штип / Штип

Се продава оргинал германско пилот одело , за германска војска, долго 170cm

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Останато

Се продава од:

Rabotnamoda.mk
Потврден огласувач
075210173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам