1 / 2
Selidbi selenje preselba preselbi transport prevoz
1.500 МКД
22.03.2023 09:43

Скопје Центар / Скопје

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo и пoкуќнини, грaдежни мaтериaли, мебел, селидби, и oстaнaтo.Вo Скoпје и низ Мaкедoнијa. Пo пoтребa имaме и рaбoтници зa утoвaр и рaстoвaр.
Тел кoнтaкт: 075 940 669
Можно е плаќање и на фактура

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Transport
Потврден огласувач
075940669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам