1 / 2
Продавам Nikon F70 филмаш
800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2022 08:43

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Продавам Nikon F70

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
075398977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам