1 / 12
VEBALICA-SVIRKA ZA POVIKUVANJE NA SATKI ZA LOV
500 МКД
Цената е фиксна
14.12.2022 08:41

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM DRVENAI VEBALICAI-SVIRKAI ZA POVIKUVANJE NA SATKI. CENA 500 DEN. ISPRAKAME PREKU KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA. 077 735 790 070 607 455

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

PLASTICNI TABLI-RAMKI ZA REDENJE SEKAKVI JAJCA VO INKUBATOR

300 МКД

PLASTICNI ZOLTI POILKI ZA PTICI PREPELICI PAPAGALI FAZANI

120 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам