1 / 2
Sony A230
180 €
11.05.2022 21:09

Дебар / Дебар

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Sony

Sony alpha A230 vo odlicna sostojba, koristen za hobi, so aparatot odi torbicka , memoriska , polnac,dalecinsko.
070988868

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава / Можна е замена од:

oglasnik
Потврден огласувач
070988868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам