1 / 1
Dve parceli vo Nov Dojran
8 €
14.02.2022 01:18

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

45000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat dve parceli vo Nov Dojran so povrsina od 4500 i 3000 m2 po cena od 8 evra za m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам