1 / 4
Formatiranje i instalacija na noviot Windows 11
300 МКД
02.06.2022 10:37

Гази Баба / Скопје

Formatiranje i instalacija na noviot Windows 11, kako i noviot Office 2021 so registracija na account na Microsoft kako i site mozni softveri, antivirusi, servis na kompjuteri nadgradba, nadgradba i ubrzuvanje na stari kompjuteri i Laptopi so SSD diskovi i ram memorii, procesori, se kaj nas na edno mesto .


David
075655156
078 805 163

Категорија: Компјутери / Софтвери / Microsoft

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075655156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам