1 / 12
Vikendica Kontejner Kancelarija
1 МКД
15.09.2022 07:55

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Izrabotka na montazni vikendici i kontinjeri vo razni dimenzi

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам