1 / 4
Detski Krevet
50 €
03.05.2022 16:20

Куманово / Куманово

se Prodava Detski Krevet komplet so Jog malku koristen., so Dimenzii :
Visina = 90, Širina = 70
Dolžina = 1.20
vo Odlicna sostojba.
Cena = 50.eu

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Sefa
Потврден огласувач
070989085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам