1 / 12
se prodava prikolka vo kamp esperides
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.04.2022 12:44

Скопје Центар / Скопје

Se prodava Knaus prikolka od 5.5 m. vo kamp Esperides Grcija ekstra socuvana so kompletna oprema. Prikolkata vo vnatresniot del e bela .
071-288-399 Zoran cena 10.ooo E
NOVA CENA ima prostor za dogovor

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
071288399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам