1 / 6
Canon c300 mark 2
3.500 €
18.02.2023 10:44

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Canon

Kamera Canon C300 mark 2 Cinema kako nova vo top sostojba.
Cena samo za kamerata 3500eur.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

reklama
Потврден огласувач
070282515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам